DRŽITELKA AKREDITACE MINISTERSTVA ŠKOLSTVÍ, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY ČR K PROVÁDĚNÍ VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Kde se kurzy konají a jak se k vám dostanu?
Kurzy se konají v sídle Literárních novin v Korunním dvoře, Korunní ulice č. p. 810/104, Praha 10-Vinohrady, III. patro budovy D. Nejlepší cesta je metrem do stanice I. P. Pavlova a pak tramvají 10 nebo 16 pět zastávek do zastávky Orionka. Areál Korunní dvůr je po pravé straně ve směru jízdy tramvaje.

Jak si mohu kurz objednat?
Účast na kurzu si můžete objednat prostřednictvím webového formuláře na adrese: akademie.literarky.cz, nebo e-mailem na adrese: akademie@literarky.cz, případně písemně na adrese Akademie Literárních novin, Korunní 810, 101 00 Praha 10

Co musí přihláška obsahovat?
Akademický titul, jméno a příjmení účastníka, jeho elektronickou a poštovní adresu. Bude-li kurzovné hradit vysílající organizace, pak ještě její název (přesně podle veřejného rejstříku), IČO, DIČ a poštovní adresu.

Jak mám kurzovné uhradit?
Kurzovné se hradí bezhotovostně, převodem na účet akademie 2109828783/2700. Na všechny kurzy z jedné objednávky vystavujeme a zasíláme elektronickou poštou jednu souhrnnou fakturu se splatností deseti dní od jejího doručení. Kurzovné musí být uhrazeno před začátkem kurzu. Nestihnu zaplatit fakturu včas… Nezaplatíte-li fakturu do dne splatnosti, budete za každý započatý den prodlení s úhradou faktury platit penále ve výši 0,05% z ceny kurzovného. Doporučujeme nás o možném prodlení předem informovat e-mailem a domluvit odklad platby.

Zaměstnavatel mi nepřispívá a úhrada kurzovného přece jen zatíží můj rozpočet…
Samoplátci mohou hradit kurzovné na splátky, o jejich výši se domluvíte se zástupcem akademie. Jedná se zpravidla o pět až deset měsíčních splátek, záleží na výši kurzovného.
Je možné objednaný kurz přenechat někomu jinému nebo věnovat jako dárek?
Ano, kurzovné je možné věnovat jako dárek, na přání vám vystavíme dárkový poukaz na jméno účastníka kurzu. V případě, že chcete kurz přenechat někomu jinému a Vaší organizaci byla poskytnuta sleva, je vždy poskytnuta konkrétnímu účastníkovi a je nepřenosná. Před zahájením kurzu byste musel rozdíl v ceně doplatit.

Zaplatil jsem kurzovné, ale kurzu se nebudu moci zúčastnit, jak mám postupovat?
Pojištění neúčasti na kurzu (z jakýchkoliv důvodů) bohužel žádná tuzemská pojišťovna nenabízí. Zaplacené kurzovné, ani jeho část, nelze vrátit. Peníze nemusejí propadnout, zúčastnit se může kdokoliv jiný.
Jakou musím mít účast, abych obdržel certifikát o absolvování kurzu?
Stoprocentní. Nebudete-li se moci některé části kurzu zúčastnit, můžete absolvovat chybějící část v některém z dalších běhů. Tato možnost zúčastnit se části kurzu v náhradním termínu je zpoplatněna adekvátní částí kurzovného.

Nechci „kupovat zajíce v pytli“, jak garantujete kvalitu kurzů?
Přednášející nejsou „naši kamarádi, co si chtějí přivydělat“, ale špičkoví odborníci v dané problematice. V době internetu, kdy si lze vše „vygůglovat“, si objektivní názor na lektora můžete poměrně snadno vytvořit. V případě zájmu vám zprostředkujeme kontakt s absolventy kurzu.

Přijedu autem, kde mohu parkovat?
Parkovat v areálu Korunního dvora nelze, o víkendu (na rozdíl od pracovních dní) jsou volná parkovací místa v souběžné ulici s Korunní – Dykova, nebo za rohem – v Sobotocké ulici.
Akademie Literárních novin je členem Evropské asociace programů tvůrčího psaní.

Akademie Literárních novin, spol. s r.o. - idatabaze.czSemináře, školení - idatabaze.cz
sphere


Copyright © 2017 Akademie Literárních novin. Všechna práva vyhrazena.