DRŽITELKA AKREDITACE MINISTERSTVA ŠKOLSTVÍ, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY ČR K PROVÁDĚNÍ VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ

Aleph-écriture je instituce považovaná ve Francii za jedničku v oboru tvůrčího psaní. Stejně jako Akademie Literárních novin je členem Evropské asociace programů tvůrčího psaní (EACWP). Spektrum výukových a tréninkových aktivit se nesoustřeďuje pouze na Paříž, nýbrž hledá své publikum a nabízí své služby i v několika francouzských regionech. V nabídce se kromě klasických kurzů kreativního psaní objevují například i redakční postupy, rady, jak dobře vést profesionální korespondenci, nebo on-line kurzy pro mladé talenty. Aleph-écriture a Akademie Literárních novin připravují v příštím roce výměnné pobyty účastníků kurzů. 

Vyšší odborná škola herecká je soukromá škola s více než dvacetiletou historií, která nabízí studium v tříletých studijních oborech Herectví a moderování a Herectví s loutkou. Studijní obory jsou akreditovány MŠMT.

Akademie Literárních novin navázala spolupráci se Vzdělávacím institutem Středočeského kraje, zařízením pro další vzdělávání pedagogických pracovníků. Obě strany budou společně připravovat některé vybrané kurzy.   
Akademie Literárních novin je členem Evropské asociace programů tvůrčího psaní.

Akademie Literárních novin, spol. s r.o. - idatabaze.czSemináře, školení - idatabaze.cz
sphere


Copyright © 2017 Akademie Literárních novin. Všechna práva vyhrazena.